LeonVoci

LeonVoci четверг 10 января 19:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

LeonVoci — український гурт заснований у 2015 році Назаром Тацишиним. Популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci — «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова»

Репертуар гурту складається з пісень, арій з опер та популярної музики. У склалі LeonVoci — професійні співаки, які є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, а також мають міжнародний сценічний досвід у різних театрах світу. Художня картина цих прекрасних молодих співаків сягає далекої традиції світової поп-культури високого класу.

Співаки наділені природною красою звучання голосу. Використовуючи унікальне поєднання найвідоміших оперних арій і найсучасніших популярних пісень. LeonVoci — надзвичайно цікавий та енергійний вокальний квартет, що не залишить байдужими будь-яку аудиторію. Кожен із учасників колективу є своєрідною і харизматичною особистістю.

Свій великий репертуар вони майстерно виконують різними мовами: іспанською, італійською, польською, французькою, німецькою, англійською та українською. Їх вокальний стиль був визнаний в міжнародній пресі як надзвичайно барвистий та експресивний. А сценічний образ залишає незабутні враження як з огляду майстерності віртуозів так і з огляду вільного спілкування з публікою. Окрім виконання зразків світової музики, колектив популяризує українську пісню за межами своєї країни. LeonVoci виступав з концертами у супроводі симфрнічного оркестру на теренах Європи. Величезну кількість концертів заспівали у Польщі. Також з успіхом гурт виступив на польському телевізійному проекті «Mam Talent». Де хлопців стали називати зірками цього шоу. Успішно пройшов тур колективу по Угорщині, зокрема у найбільшій базиліці країни у м. Будапешт. А сольний концерт на оперному фестивалі у м. Мішкольц пам"ятають і до сьогодні, як один із найкращих. Із шаленим успіхом відбулася поїздка LeonVoci до Німеччини, де гурт виступав у супроводі місцевого оркестру.

Гурт LeonVoci Lviv (Ukraine) у складі:

  • Назар Тацишин — лідер гурту
  • Ігор Радванський
  • Роман Чава
  • Андрій Стецький

У 2018 році вийшов український дебютний альбом гурту LeonVoci під назвою «ЕТНОПРОСТІР». Це щось абсолютно нове у світі мистецтва, адже тут поєднані здавалося б зовсім несумісні стилі. Народна пісня, виконана оперними голосами з елементами рок та поп музики. Окрім власних сил цей альбом вийшов у світ за підтримки Товариства Української культури в Угорщині та особисто її голови п. Ярослави Хортяні, а також Угорського фонду.

Презентація альбому була у м. Будапешт (Угорщина). Надзвичайно гаряче сприймала місцева публіка кожну композицію із нової збірки. Слухачі підспівували хлопцям протягом всього концерту, а чотирьох пісень на біс виявилося замало.

Ідеєю і головною місією LeonVoci є популяризація української пісні — «Українська пісня — в світ». Де б не були концерти гурту, яка б не була програма, завжди там звучить українська пісня.
А вже скоро чекайте першу авторську пісню гурту LeonVoci

У 2018 році гурт отримав Першу премію на міжнародному конкурсі співаків ім. славетного тенора Яна Кепури.