Favbet
Гумор-шоу «Вар'яти»

Гумор-шоу «Вар'яти» понедельник 01 февраля 17:30

01 февраля
понедельник, 17:30
200-890 грн
Купить билет
До события осталось:
12 дней
12 часов
3 минуты

Ви вже придумали, чим займетеся в травні? Правильно, будемо реготати і веселитися разом з «Вар’ятами».

18 травня шоу Сергія Притули буде святкувати день народження. За традицією, що склалася, хлопці запрошують всіх любителів хороших українських жартів святкувати разом. Як завжди, буде смішно, гостро і оригінально.

Нова програма від «Вар’яти»

Сергій Притула та команда готуються зустріти ювілей. 10 років кращі українські коміки дарують нам посмішки, та що там посмішки, сміх до кольок. За це час хлопці ні разу не повторилися. Їх шоу завжди яскраве і цікаве. Навіть якщо ви дивилися всі випуски «Вар’яти» і не раз бували на їх концертах, команді все одно вдасться вас здивувати. А як же, адже в честь ювілею гумор-шоу готує свіжу програму.

Можна тільки здогадуватися, що нас чекає. Невтомні Вар’яти покажуть сміховинні сценки і замальовки, порадують влучним стендапом, змагатимуться в гумористичних баттлах і, можливо, навіть зірвуть оплески своїм фірмовим імпровізи. Чого-чого, а таланту складати жарти прямо на сцені хлопцям не позичати.

Секрет якісного гумору

Знаєте, чому дивитися і слухати «Вар’яти» так весело? Тому що коміки видають якісний український гумор. У ньому немає політики і вульгарності. Тільки соковиті жарти з життя. У скетчах можна побачити свою дружину або чоловіка, дітей, начальника і навіть сусідку. Гумористи безпомилково передають характери і тонко втілюють знайомі кожному з нас образи. Приходьте, щоб як слід посміятися і добре відпочити. «Вар’яти» навчать дивитися на часом таке непросте життя з гумором і здоровою українською іронією.


Предварительный заказ