Лесик Бенд

Лесик Бенд среда 21 ноября 19:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

«ЛЕСИК БЕНД»! Міську бався, я плачУ!

КРАЩІ ХІТЯРИ ВІД «ЛЕСИК БЕНД» — УЖЕ 21 ЛИСТОПАДА!

На числeнні прохання — улюбленець публіки незрівнянний «Лесик Band» з концертною програмою «Міську, бався, я плачу»!

Бурхливий ярмарковий настрій, смілива іронія та всяке інше вар’ятство повертаються з легендарним Лесиком! 21 листопада у Центрі Довженка — справжнє свято для поціновувачів український року 90-их!

Більше 25 років «Лесик Band» дарує справжній галицький рок з притаманними лише йому батярськими нотами. «Журавлі», «Цегейкова шуба», «Моя Мері» та інші хітяри впізнавані з перших нот. Харизматичний Лeсик запалює з 90-их однаково суперсько!

Їх концерти — справжня подія! Вони збирають повні зали, квитки розкуповуються заздалегідь, як гарячі пиріжки.

Композитор-пісняр Олександр Дацюк створив гурт у 1990-ому. Він вміло вловив настрої епохи і створив знакові тексти, які слухачі сприйняли напрочуд швидко. Лесик отримав справжню народну любов. Їх появи чекали на фестивалях, публічних заходах і святах. Їх пісні втрачають авторство, оскільки їх так часто співають і вважають своїми уже не одне покоління українців. «Лесик Band» порадував своїх фанів 10 студійними альбомами, спільними проектами з легендами українського року — «Братами Гадюкіними», «ВВ», «Плачем Єремії», «Кому вниз».

Вечір 21 листопада — унікальна нагода подарувати свій ковток свободи, ярмарковий настрій, мотиви реггі, блюзу і зовсім трохи ностальгії.

Спеціальний гість — фіналіст Голосу Країни, фронтмен гурту Wszystko — Зіновій Карач!