СКАЙ

СКАЙ суббота 03 ноября 19:00

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Складно повірити, що тернопільський колектив «СКАЙ» був заснований в далекому 2001 році. На сьогоднішній день у команди 6 альбомів, безліч кліпів, нагород, гастрольних турів, фестивальних виступів і величезна армія фанатів. Спочатку музиканти багато експериментували, записуючи як серйозні, ліричні, так і динамічні, драйвові пісні. Але поступово вони знайшли саме свою нішу, особливий стиль і звучання.

Колектив неодноразово отримував премію в різних номінаціях («Краща чоловіча група», «Краща акустична програма» і т.д.). Команда співпрацювала з камерним оркестром, їздила в гастрольні тури по Канаді, давала концерти в Дубліні, Парижі та Лондоні. Своє 15-річчя хлопці відзначили масштабним всеукраїнським туром.

Тепер вони готові представити програму з нових і вже давно полюбилися композицій. «СКАЙ» звик давати аншлагові виступи як в країні, так і далеко за її межами. І в цей раз вони налаштовані на незабутні концерти! Проживіть кілька годин в гарному і зачаровує світі «СКАЙ»!

Прониклива лірика наповнить глядачів потужною енергією, а єднання сердець створить неперевершену атмосферу! Чекаємо вас 3 листопада в клубі Picasso!